Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Logopeda lub psycholog to specjaliści których znajdą Państwo na opisywanej tu stronie. Jest to strona internetowa, która opisuje propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w miejscowości Wałbrzych. Oferta poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, ale też ludzi mieszkających w innych miastach, na terenie całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest między innymi terapia bobath. Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to właściwe wyjście dla osób szukających logopedy ewentualnie psychoterapeuty.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 19.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Białołęka

  Lśniący uśmiech to marzenie każdej Pani i Pana. W tym celu musimy pielęgnować zęby codziennie. Nie wolno zapominać o cyklicznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinniśmy dbać o zęby codziennie i już od najmłodszych lat. Warto wspomnieć, że o ile licówki są zabiegiem to warto troszczyć się o zęby, aby wizyta u dentysty kończyła się jedynie przeglądem. Zapraszamy dzieci i dorosłych do zbadania swojego uzębienia.

 • http://sylwiahofman.pl

  Już dziś skorzystaj z wysokiej jakości usług pani Sylwii Hofman, które poparte są olbrzymim doświadczeniem. Dzięki dużej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na wysokim poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Ponadto chcąc trafić do ogromnego zgromadzenia osób prowadzi również konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja

  Aktualnie depresja jest coraz bardziej poważnym zjawiskiem. Po prostu już nawet małe dzieci chorują na nią. A w końcu depresja, która nie jest leczona może skończyć się śmiercią - samobójstwem. I choćby z właśnie tego powodu definitywnie nie można bagatelizować stanów depresyjnych. Jeśli w takim razie cierpisz na depresję, szybko musisz iść do lekarza psychiatry. Wyłącznie psychiatra dobrze wie co należy zrobić, abyśmy mieli możliwość znowu cieszyć się życiem. Życie jest krótkie, zatem należy zadbać o nie.

  data: 16.02.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, pozwala pokonać problemy związane tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem dążymy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego działania we obecnych czasach utalentowanych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Współdziałamy również z instytucjami kształcącymi muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 20.12.2012 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Alkoholizm to niezwykle trudna choroba. Dużo alkoholików przeciwstawia się myśli, że dopadł go kłopot z nadużyciem alkoholu. Upijają się ponieważ lubią. Takie podsumowanie przeważnie możemy usłyszeć. Jednak w momencie kiedy odwiedzą opisywaną witrynę i przeczytają uświadamiające poradniki szybko przeobrazi się ich styl myślenia. Interesujące poradniki recenzujące przyczyny i objawy alkoholizmu, oraz jego skutki sprawiają, że większa ilość chorych zdaje się odkrywać swój alkoholizm. Nasza witryna jest nader przydatna dla osób które żyją pod jednym dachem z alkoholikiem. Alkoholizm w pożyciu rodzinnym to jeden z wielu powodów rozłamu rodzin. Pozyskaj bezcenną wiedzę jakim sposobem dać sobie radę z uzależnieniem wymagających pomocy.

  data: 31.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Masz problem z nadmiernie wypadającymi włosami? Czy obawiasz się, że niedługo możesz być całkiem łysy? Twoim marzeniem jest, aby móc zaprezentować nieco więcej owłosienia na głowie? Włącz omawianą tutaj stronę i korzystaj jak najlepiej z sprawdzonych informacji na niej opublikowanych. Mogą one okazać się wyjątkowo przydatne dla wszystkich, którzy mają problem z nadmierną utratą włosów oraz łysieniem. Nie obawiaj się i nie bądź nieśmiały, ponieważ naprawdę dużo osób męczy się, bo posiada takie same kłopoty. Nie bądź bezradny. Rady specjalistów i ważne rzeczy na temat pielęgnacji włosów, jak również złożone przykłady środków i specyfików na porost i zagęszczenie włosów na pewno okażą się niezwykle przydane i skutkujące. Strona została stworzona, aby skutecznie ci pomóc.

  data: 19.01.2012 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy wypadanie włosów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny